Prowadzenie
social media

Prowadzenie fanpage,
kampanie reklamowe,
strategie marketingowe

Marketing
w social mediach?

Portale typu social media (media społecznościowe), w szczególności Facebook, mają dziś niezwykłą moc kształtowania ludzkiej świadomości.
Marketing w social media to niezwykle skuteczna forma marketingu internetowego polegająca na tworzeniu i udostępnianiu treści w sieciach mediów społecznościowych po to, by osiągnąć cele  marketingowe i zbudować świadomość marki. 
Wszystkie wiadomości, aktualności w pierwszej kolejności udostępniane są na portalach społecznościowych, ponieważ w ten sposób docierają do największej liczby użytkowników portali.

Właśnie dlatego Twój plan marketingowy powinien zawierać również a może i przede wszystkim media społecznościowe. Fanpage na Facebooku, Instragramie czy Linkedin to obszary, w których Twoja firma powinna się znaleźć i zapoczątkowywać kontakt z klientem.

Zajmujemy się przygotowywaniem strategii działań w social mediach. Prowadzimy firmowe profile na portalach społecznościowych: Instagram, Facebook.
Przygotowujemy i wdrażamy profesjonalne kampanie reklamowe.
W Twoim imieniu komunikujemy się z klientem oraz utrzymujemy najlepsze relacje. 

Dlaczego powinieneś zadbać
o profesjonalny profil
w social mediach?

Facebook to aktualnie bardzo dobre miejsce nie tylko do budowania wizerunku firmy czy komunikacji z Klientem, ale również do sprzedaży oraz promowania usług i produktów. Tworzymy wartościowy przekaz utrwalając wśród Klientów markę jednocześnie przedstawiając produkty lub usługi zachęcając do ich zakupu.

Dzięki obecności w social mediach:

  • Zdobędziesz nowych klientów (fanów)
  • Zwiększysz ich lojalność i zaangażowanie
  • Zbudujesz świadomość marki
  • Dowiesz się co użytkownicy myślą o Twoich produktach/usługach
  • Wygenerujesz leady i zwiększysz swoją sprzedaż
Interaktywna Agencja Reklamowa Graph-Art

Jesteś ciekawy jak wygląda współpraca?

Analiza firmy

W pierwszej kolejności musimy dokładnie poznać Twoją firmy, Twoje produkty lub usługi oraz dotychczasowe działania w zakresie Social Media. Po wstępnym zapoznaniu przygotujemy dla Ciebie strategię marketingową w obrębie mediów społecznościowych i wizję budowy profili. Przedstawimy również dokładne koszty prowadzenia Social Media przez naszą agencję marketingową.

Interaktywna Agencja Reklamowa Graph-Art
Interaktywna Agencja Reklamowa Graph-Art

Harmonogram prac

Przed rozpoczęciem prac rozpiszemy miesięczny harmonogram działań, który zarówno ułatwi prace naszym specjalistom, jak i umożliwi Ci zapoznanie się z planem działania. Stworzymy zarys tematów, jakie będziemy chcieli poruszyć, jakie działania promocyjne dla postów będziemy chcieli wdrożyć i z jakimi budżetami pieniężnymi. Później zostanie nam wyłącznie realizacja założeń.

Realizacja
i promocja

Zgodnie z przygotowanym harmonogramem nasi specjaliści od Social Media przygotują i opublikują dla Ciebie wysokojakościowe wpisy, zaangażują obserwujących do rozmowy, a także wypromują posty poprzez płatne kampanie reklamowe oraz poprzez publikacje na grupach. Wpisy będą publikowane w odpowiednich godzinach, aby uzyskać jak największe zasięgi.

Interaktywna Agencja Reklamowa Graph-Art
Interaktywna Agencja Reklamowa Graph-Art

Raportowanie działań

Jak przy każdej usłudze na koniec miesiąca przesyłamy raport z działań, które udało nam się zrealizować. W raporcie znajdziesz opublikowane wpisy, statystyki wyświetleń, opisane działania promocyjne i ich efekty oraz plany na kolejny miesiąc.