Projektowanie
stron internetowych

Strony www,
serwisy korporacyjne,
portale i sklepy internetowe

Co wyróżnia
nasze usługi?

Zdecydowana większość firm projektujących strony internetowe i je wdrażających, koncentruje się głównie na atrakcyjności wizualnej serwisów internetowych.
To bardzo ważny element, ale to na pewno nie wszystko. Projektanci Graph-Art, nie zapomną o tak ważnych elementach jak:

Dlaczego powinieneś zadbać o profesjonalną stronę www?

Serwis odpowiada nie tylko za pierwsze wrażenie, ale także, a może przede wszystkim, za dalsze kształtowanie wizerunku firmy.
Dobrze zaprojektowana strona internetowa z dodatkową optymalizacją SEO z pewnością będzie wysoko w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu klienci trafią do Ciebie.

W momencie, gdy przyciągniesz użytkowników, musisz ich zatrzymać na dłużej. Wszystko to można osiągnąć dzięki atrakcyjnemu projektowi strony internetowej i przejrzystemu układowi poszczególnych elementów. Jeśli dodasz do niego ciekawe treści, masz ogromne możliwości powiększenia grona klientów.

Nastawienie
na użytkownika

Projektując strony internetowe skupiamy się nie tylko na ich wyglądzie, ale przede wszystkim na użyteczności. Strona internetowa to nie tylko wizytówka Twojej firmy, ale przede wszystkim narzędzie do zarabiania pieniędzy. Nasze strony internetowe są w pełni przydatne i funkcjonalne.
Strona powinna być w pełni intuicyjna i przejrzysta,
a użytkownik nie powinien myśleć o kierunku nawigacji po swojej witrynie.
Odpowiednia nawigacja i pełna intuicyjność sprawią, że Twój potencjalny klient pozostanie na Twojej stronie na dłużej, znajdzie to, czego szukał, a to ostatni krok do kontaktu.

Projektowanie stron internetowych Graph-Art
Graph-Art Leszno

Optymalizacja
SEO stron internetowych

Zajmujemy się zarówno tworzeniem stron internetowych, jak i ich pozycjonowaniem, dlatego doskonale wiemy, jak to zrobić, aby Twoja witryna znalazła się na szczycie.

Osiągnięcie czołowych miejsc w wynikach wyszukiwania wymaga wykonywania czynności wymagających szerokich umiejętności i specjalistycznej wiedzy. Znajomość zasad działania algorytmów wyszukiwarek, profesjonalne narzędzia SEO, śledzenie działań konkurencji, a także stała kontrola i obrona rankingu to elementy niezbędne do skutecznego pozycjonowania strony internetowej.

Innowacyjne
grafiki

Projekt graficzny to podstawa i pierwszy element, który zostanie oceniony przez użytkownika po wejściu na Twoją stronę. Dlatego tworzymy projekty graficzne, które zainspirują Twojego potencjalnego klienta do profesjonalizmu. Nieustannie śledzimy światowe trendy.
Dlatego Twoja strona internetowa zostanie zaprojektowana
w taki sposób, aby wzbudzić zachwyt zarówno Twojego klienta, jak i konkurencji.

Projektowanie stron internetowych
Projektowanie stron internetowych

RWD & AWD
stron internetowych

Doskonale wiemy, że połowa ruchu na stronach internetowych pochodzi z wizyt użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych, dlatego RWD i AWD (Responsive and Adaptive Web Design) to technologia, którą musi posiadać Twoja witryna.
Dzięki niej możesz bez przeszkód przeglądać strony internetowe na urządzeniach mobilnych.

Sprawdzony system CMS
podczas projektowania strony

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych w oparciu o najpopularniejszy system CMS typu open source – WordPress. Jeśli wolisz inny CMS, możemy zaprojektować dla Ciebie stronę internetową w oparciu o inne dedykowane Ci rozwiązania. Nie masz czasu na samodzielne administrowanie swoimi stronami internetowymi?

Nie ma problemu, możemy zaoferować Ci rozwiązanie oparte na technologii HTML. Wprowadzimy dla Ciebie wszelkie zmiany w witrynie.

Graph-Art Leszno
Projektowanie stron internetowych

Opieka po-
sprzedażowa

Zawsze utrzymujemy świetne relacje z klientami, a dostarczenie gotowej strony internetowej zwykle oznacza zakończenia współpracy – nic bardziej mylnego.

Możesz liczyć na naszą pomoc zarówno w obsłudze Twojej strony internetowej, jak i w promocji jej w sieci.