Strony internetowe

Projektowanie stron firmowych, portali,
sklepów internetowych

Co wyróżnia
nasze serwisy?

Zdecydowana większość firm projektujących i wdrażających strony internetowe stawia głównie na atrakcyjność wizualną witryn. To bardzo istotny element jednak to zdecydowanie nie wszystko. Graph-Art przy projektowaniu nigdy nie zapomina o równie istotnych elementach takich jak:

  • Funkcjonalność
  • Prosta obsługa
  • Unikalny design
  • Łatwa rozbudowa
  • Szybkość działania
Interaktywna Agencja Reklamowa Graph-Art

Dlaczego powinieneś zadbać
o profesjonalną stronę www?

Strona internetowa odpowiada nie tylko za pierwsze wrażenie ale także, a może i przede wszystkim za dalsze kształtowanie wizerunku fimry. Dobrze zaprojektowana strona internetowa z dodatkową optymalizacją pod kątem SEO z pewnością znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu Klienci trafią właśnie do Ciebie

W momencie w którym przyciągniesz użytkowników, musisz ich zatrzymać na dłużej. To wszystko można osiągnąć za pomocą przyjaznego dla oka projektowi strony internetowej oraz czytelnemu układowi poszczególnych elementów. Jeśli dołączysz do tego  interesującą treść, masz bardzo duże możliwości zwiększenia grona Twoich Klientów.

 

Dlaczego powinieneś
zaprojektować stronę www z nami?

Nastawienie
na UX

Projektując strony www, nie tylko skupiamy się na ich wyglądzie ale przede wszystkim na użyteczności (User Experience). Strona internetowa nie jest tylko wizytówką Twojej firmy, ale przede wszystkim narzędzie do zarabiania pieniędzy. Nasze strony www są w pełni użyteczne i funkcjonalne.
Serwis www powinien być w pełni intuicyjny i przejrzysty, natomiast użytkownik nie powinien zastanawiać się nad kierunkiem poruszania po Twojej stronie www.
Poprawna nawigacja oraz pełna intuicyjność sprawią, że Twój potencjalny klient z pewnością zostanie na Twojej stronie www na dłużej, znajdzie to czego szukał, a to już ostatni krok do skontaktowania się z Tobą

Interaktywna Agencja Reklamowa Graph-Art
Interaktywna Agencja Reklamowa Graph-Art

Optymalizacja SEO

Zajmujemy się zarówno tworzeniem stron www jak i ich pozycjonowaniem, dlatego doskonale wiemy jak poprawnie optymalizować je pod kątem wyszukiwarki Google. Poprawnie zoptymalizowana strona internetowa, daje możliwość uzyskania niezwykłych rezultatów w naturalnych wynikach wyszukiwania.
Nie musisz się martwić, że otrzymasz od nas produkt niespełniający tak istotnych elementów jak optymalizacja SEO.

Innowacyjna grafika

Projekt graficzny to podstawa oraz pierwszy element, który oceni użytkownik po wejściu na Twoją stronę. Dlatego tworzymy projekty graficzne, które wzbudzą w Twoim potencjalnym Kliencie poczucie profesjonalizmu. Nieustannie śledzimy i podążamy za światowymi trendami. Dlatego Twoja strona www zostanie zaprojektowana w sposób by wzbudzać  zachwyt zarówno Twojego Klienta jak i konkurencji.

Interaktywna Agencja Reklamowa Graph-Art
Interaktywna Agencja Reklamowa Graph-Art

RWD i AWD

Doskonale wiemy, że połowa ruchu na stronach www wynika z odwiedzin użytkowników korzystających  z urządzeń mobilnych, dlatego RWD i AWD (Responsive i Adaptive Web Design) to technologia którą Twoja strona musi posiadać. Dzięki niej przeglądasz strony www na urządzeniach mobilnych, bez najmniejszych przeszkód.
Tworzymy tylko i wyłącznie responsywne i adaptywne strony www, co oznacza, że w sposób płynny i ekspresowy, dostosowują się one do wielkości i rozdzielczości ekranów urządzeń na których są wyświetlane.

Sprawdzony system CMS

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych opartych o najpopularniejszy, open sourc’owy system CMS- WordPress.
Jeśli preferujesz inny system CMS, możemy zaprojektować dla Ciebie serwis w oparciu o inne, dedykowane dla Ciebie rozwiązania.
Nie masz czasu na samodzielne administrowanie swoją stroną www? Nie ma problemu, możemy zaproponować Ci rozwiązanie oparte na technologii HTML. Wtenczas  wszelkie zamiany na stronie internetowej będziemy dokonywać za Ciebie.

Interaktywna Agencja Reklamowa Graph-Art
Interaktywna Agencja Reklamowa Graph-Art

Opieka posprzedażowa

Zawsze utrzymujemy świetne relacje z Klientami, a oddanie gotowej strony www, na ogół nie oznacza końca współpracy- nic bardziej mylnego. Możesz liczyć na naszą pomoc zarówno w obsłudze Twojej strony internetowej jak i w jej promowaniu w sieci.
Jako, że jesteśmy kompleksowo działającą agencją interaktywną, możemy zająć się Twoim internetowym biznesem od A do Z.