Social media

Prowadzenie Fanpage,
kampanie reklamowe
i strategie marketingowe

Dlaczego warto zadbać
o profil zawodowy
w social mediach?

Facebook to obecnie bardzo dobre miejsce nie tylko do budowania wizerunku firmy czy komunikacji z klientem, ale także do sprzedaży i promocji usług oraz produktów.
Tworzymy wartościowy przekaz, utrwalając  świadomość marki wśród klientów, prezentując produkty lub usługi, zachęcając do ich zakupu.

Graph-Art

Jesteście ciekawi jak wygląda współpraca?

Po pierwsze. Musimy poznać Twoją firmę, Twoje produkty lub usługi oraz obecne działania w zakresie Social Media.
Po wstępnym wprowadzeniu przygotujemy dla Ciebie strategię marketingową w mediach społecznościowych oraz wizję budowania profilu. Przedstawimy również dokładne koszty prowadzenia Social Media przez naszą agencję marketingową.

Graph-Art
Graph-Art

Przed przystąpieniem do pracy przygotujemy miesięczny harmonogram zajęć, który zarówno ułatwi pracę naszym specjalistom, jak i pozwoli zapoznać się z planem działania. Stworzymy zarys tematów, które chcemy poruszyć, działań wstępnych jakie chcemy realizować i określimy ich budżet. Później będziemy musieli tylko zrealizować założenia.

Zgodnie z przygotowanym harmonogramem nasi specjaliści Social Media przygotują i opublikują dla Ciebie wysokiej jakości wpisy, zaangażują obserwujących w rozmowę oraz będą promować posty poprzez płatne kampanie reklamowe,
a także poprzez publikacje na grupach.
Wpisy będą publikowane w odpowiednim czasie, aby uzyskać jak największy zasięg.

Graph-Art
Graph-Art

Jak w przypadku każdej usługi, na koniec miesiąca wysyłamy raport z czynności, które zakończyliśmy z sukcesem.
W raporcie znajdziesz opublikowane wpisy, statystyki wyświetlania, opisy działań promocyjnych i ich efektów oraz plany na kolejny miesiąc.