O Nas

Tworzymy to miejsce!

Graph-Art to agencja reklamowo-marketingowa z Leszna.
Świadczymy kompleksowe usługi dla firm, zaczynając od identyfikacji wizualnej
po animacje oraz tworzenie stron internetowych, na prezentacjach multimedialnych kończąc.
Łącząc zaawansowane technologie ze skuteczną grafiką, udaje nam się osiągnąć najlepsze efekty dla Ciebie.

Kompleksowość naszych usług polega na umiejętnym łączeniu technik promocyjnych z innymi mediami w Internecie.
Nasza wiara w solidną, rzetelną i długoterminową współpracę została potwierdzona w kilkuletniej historii firmy.

Projektujemy strony www

Tworzymy zoptymalizowane strony internetowe, blogi i sklepy internetowe, które spełniają standardy Google. Nasze strony internetowe są w pełni responsywne, co oznacza, że strona Twojej firmy będzie dobrze wyglądać na laptopach, tabletach czy smartfonach.

Projektowanie stron internetowych może być fascynującym procesem, każda tworzona przez nas strona internetowa działa na rzecz klienta, aby generować jak najlepszy zysk finansowy, informacyjny czy wizerunkowy.
Projektanci stron internetowych tworzą zaskakujące, estetyczne strony, które przyciągają uwagę i zapadają odwiedzającym w pamięć.

Zlecając nam wykonanie strony internetowej, masz świadomość, że prawdopodobnie dokonałeś najlepszego możliwego wyboru.

Graph-Art realizacja Aparthotel Gostyń

Projektujemy logo, księgi znaku
oraz identyfikacje wizualną.

W dobie rozwoju nowoczesnych technologii tradycyjny marketing i reklamy nie są wystarczającą odpowiedzią na oczekiwania klientów.
Skuteczne dotarcie do klienta wymaga kompleksowych działań brandingowych.

Strona internetowa, logo, profile w mediach społecznościowych, wizytówka, ulotki i materiały marketingowe muszą mieć spójny przekaz.

Logo to podstawa budowania spójnego wizerunku każdej marki. Jest cennym nośnikiem idei, charakteru i strategii działania firmy.
Logo jest jednym z najprostszych, ale jednocześnie najważniejszym elementem systemu identyfikacji wizualnej firmy.

Skutecznie zwiększa rozpoznawalność marki na rynku, tworząc solidną więź z klientami. Jako wizytówka firmy określa jej tożsamość i buduje konkurencyjność na lata.
W Graph-Art zadbamy o wszystko, co buduje pozytywny wizerunek firmy, a nasze materiały graficzne zagwarantują, że wizerunek Twojej marki będzie spójny.

SEO zaczyna się wcześniej

Pozycjonowanie strony internetowej (zwane w Polsce  jako SEO) powoduje, że pojawia się ona na górze wyników wyszukiwarki Google, po wpisaniu do niej odpowiednich słów kluczowych. W przypadku firm słowa kluczowe to terminy, które dokładnie opisują sprzedawane przez Ciebie produkty lub usługi.

Większość użytkowników nigdy nie patrzy na drugą stronę wyszukiwarki Google. Dlatego jeśli nie ma Cię na pierwszej stronie, to tak, jakby w ogóle Cię tam nie było.

Dotarcie na pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania wymaga kilku kroków. Bardzo dobra znajomość działania wielu algorytmów wyszukiwarek, a także profesjonalne narzędzia SEO (śledzenie działań konkurentów, stała kontrola i ochrona rankingu) to elementy niezbędne do skutecznego pozycjonowania serwisu.

Strona internetowa to nie wszystko

Coraz więcej osób szuka produktów i usług na Facebooku, dlatego w dzisiejszych czasach budowanie wizerunku marki odbywa się również za pomocą Social Media Marketingu.
Proponujemy Ci stworzenie i prowadzenie Profilu firmy lub marki oraz dodanie treści, które przyciągną uwagę nowych użytkowników na portalach takich jak Facebook, Instagram czy Twitter.

Zyskasz bezpośredni dostęp do wybranej grupy docelowej przy niskich kosztach działań marketingowych.

Graph-Art Twitter

To właśnie my!

Jesteśmy pasjonatami nowych technologii, śledzimy trendy w branży graficznej i marketingowej oraz śledzimy najświeższe informacje dotyczące projektowania wizerunku firmy.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że strona korzysta z najnowszych rozwiązań i spełnia najbardziej wymagające kryteria wyszukiwarek.

Tworzone przez nas treści zawsze są dostosowane do Twoich odbiorców, więc znacznie łatwiej będzie nam przekonać ich do Twoich produktów i usług.

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia, jak możemy Ci pomóc.