O nas

Tworzymy to miejsce

Graph-Art to agencja reklamowa w Lesznie. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm począwszy od opracowania identyfikacji wizualnej przez projektowanie
i tworzenie stron www, kończąc na prezentacjach multimedialnych.
Łącząc zaawansowane technologie z efektowną oprawą wizualną udaje nam się osiągnąć dla Państwa najlepszy efekt.

Kompleksowość naszych usług polega na umiejętnym łączeniu technik promocyjnych od promocji internetowej po inne media.
Nasza wiara w solidną, rzetelną i długofalową współpracę znalazła potwierdzenie w historii firmy.

Projektujemy strony internetowe

Tworzymy zoptymalizowane strony internetowe, blogi oraz sklepy on-line, spełniające standardy Google. Nasze strony www są w pełni responsywne, co znaczy, że Twoja firmowa strona będzie dobrze wyglądała na laptopie, tablecie czy smartfonie.

Projektowanie stron internetowych może być fascynującym procesem, każda wykonana przez nas strona pracuje dla klienta, by wygenerować jak najlepszy zysk finansowy, informacyjny lub wizerunkowy.
Projektanci www tworzą zaskakujące, estetyczne strony, przyciągające uwagę i zapadające w pamięć odwiedzających stronę.

Zlecając nam wykonanie strony www, mają Państwo świadomość dokonania prawdopodobnie najlepszego możliwego wyboru,

Interaktywna Agencja Reklamowa Graph-Art

Projektujemy logo, tworzymy księgi znaku
i identyfikacje wizualne

W dobie wysokiego rozwoju technologii tradycyjny marketing i reklama nie są wystarczającą odpowiedzią na oczekiwania klienta.
Efektywne dotarcie do klienta wymaga kompleksowych działań brandingowych.

Strona internetowa, logo, profile w social mediach, wizytówka, ulotki i materiały marketingowe muszą mieć spójny przekaz.

Logo to fundament w budowie spójnego wizerunku każdej marki.
Jest cennym nośnikiem idei, charakteru i strategii działania firmy.
Logo jest jednym z najprostszych, ale jednocześnie najważniejszym elementem systemu identyfikacji wizualnej firmy. 

Skutecznie zwiększa rozpoznawalność brandu na rynku, tworząc solidną więź z klientami. Jako wizytówka firmy, definiuje jej tożsamość i buduje konkurencyjność na lata.
W Graph-Art zadbamy o wszystko to, co buduje pozytywny wizerunek firmy, a nasze materiały graficzne zagwarantują, że wizerunek Twojej marki będzie spójny.

Materiał Reklamowe

SEO zaczyna się wcześniej

Pozycjonowanie strony internetowej (w Polsce znane jako SEO) powoduje, że pojawia się ona w czołowych wynikach wyszukiwarki Google, po wpisaniu do niej odpowiednich słów kluczowych. W przypadku Twojej firmy, kluczowe słowa to określenia, które dokładnie opisują sprzedawane przez Ciebie produkty czy usługi.

Większość użytkowników nigdy nie zagląda na drugą stronę w wyszukiwarce Google. Dlatego, jeżeli nie ma Cię na pierwszej stronie, to tak jakby nie było Cię w ogóle.

Dotarcie do czołówki miejsc w wynikach wyszukiwania wymaga wykonania szeregu działań. Bardzo dobra znajomość działania licznych algorytmów wyszukiwarek jak i profesjonalne narzędzia SEO (śledzenie poczynań konkurencji, nieustanna kontrola i ochrona umiejscowienia w rankingu), to niezbędne elementy do skutecznego procesu pozycjonowania stron internetowych.

Strona internetowa to nie wszystko

Coraz więcej osób szuka produktów i usług na Facebooku, więc budowanie wizerunku marki odbywa się w dzisiejszych czasach także za pomocą Social Media Marketing.
Oferujemy Państwu stworzenie i prowadzenie strony firmy bądź marki oraz  dodawanie treści, które przyciągną uwagę nowych użytkowników w portalach takich jak Facebook, Instagram czy Twitter.

Zdobędą Państwo bezpośredni dostęp do pożądanej grupy docelowej, przy niskich kosztach działań marketingowych.

Interaktywna Agencja Reklamowa Graph-Art

To na tyle

Pasjonujemy się nowymi technologiami i śledzimy trendy w branży graficznej, marketingowej oraz śledzimy nowinki, dotyczące projektowania wizerunku przedsiębiorstw.

Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że  strona wykorzystuje najnowsze rozwiązania i spełnia najbardziej wymagające kryteria wyszukiwarek internetowych.

Tworzone przez nas treści zawsze dopasowane są do Twojego grona odbiorców, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie Ci przekonać klientów do swoich produktów i usług.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przekonania się, jak możemy Ci pomóc.