MULTIMEDIA

Dobra promocja to podstawa

camera-1149041_1920

Potrzebują Państwo biznesowej sesji zdjęciowej lub chcieliby zlecić nagranie krótkiej filmowej zapowiedzi? Współpracujemy z zaufanym i doświadczonym fotografem/reżyserem, który umówi się z Państwem na sesję oraz pomoże i doradzi aby efekt końcowy był profesjonalnie zadziwiający.

Dla spójności wizji sesji zdjęciowej i strony internetowej potrzebujemy się zastanowić w jaki styl chcemy celować. W przypadku gotowego projektu graficznego zadanie jest prostsze ponieważ posiadamy już główny element końcowego efektu, jaki będzie widział nasz potencjalny klient. Dzięki temu sama sesja czy film zostają zaaranżowane aby tworzyły uzupełnienie projektu. Na liście elementów do zaplanowania są między innymi: miejsce sesji, ubiór osób znajdujących się na planie, dobór dnia ze względu na specyficzne warunki pogodowe (mgła, mocne słońce) oraz wiele innych. Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia.

Po ustaloniu dnia i miejsca sesji, nasz fotograf umówi się z Państwem i przedstawi swoją wizję końcowego efektu. Długość pobytu na planie uzależniona jest od typu sesji oraz ilości wymaganych zdjęć lub filmów. Zapewniamy możliwość nagrania profesjonalnych ujęć z drona, które dodatkowo wzbogacą Państwa stronę o zjawiskowe widoki stworzone specjalnie do Państwa potrzeb.

OPINIE O NAS

Copyright 2018 GRAPH-ART | All Rights Reserved | Designed by Marcin Hałupka