GRAFIKA KOMPUTEROWA

LOGOTYPY

projektowanie logo

Logo jest jednym z najprostszych, ale jednocześnie najważniejszym elementem systemu identyfikacji wizualnej firmy. Ma wyróżnić właśnie Twoją działalność na tle innych ofert i stać się narzędziem komunikacji, marketingu i reklamy, być świadectwem oferowanych przez Ciebie usług. Dlatego my zadbamy o wszystko to, co buduje pozytywny wizerunek firmy wraz z identyfikacją wizualną.

WIZYTÓWKI

projektowanie wizytówek graph-art

Wizytówki o najważniejsze materiały reklamowe w każdej firmie. Dobrze zaprojektowana i wykonana wizytówka, to świadectwo Państwa firmy. Oferujemy szereg rozwiązań związanych z projektem idealnie dopasowanej wizytówki.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

identyfikacja wizualna

Rozbudowany system identyfikacji wizualnej ma za zadanie stworzyć spójny wizerunek firmy. Wszelkie materiały rozpowszechniane przez Twoją firmę, wizytówki, teczki czy banery reklamowe będą utrzymane w jednolitym stylu, co daje efekt profesjonalizmu, elegancji i spójności działań.

MATERIAŁY REKLAMOWE

materiały reklamowe

Materiały reklamowe to kolejny produkt stwarzający nowe możliwości dla Twojej firmy. Spójne ze stylem identyfikacji wizualnej jeszcze bardziej spotęgują efekt Twoich działań marketingowych. By zaoszczędzić twój cenny czas, nasza firma zajmie się wszystkim, poczynając od projektu a kończąc na profesjonalnym wydruku.

OPINIE O NAS

Copyright 2018 GRAPH-ART | All Rights Reserved | Designed by Marcin Hałupka